Oled freelance raamatupidaja? See jutt on sulle.

Meie FINSAs oleme seda meelt, et üksi kvaliteetset raamatupidamisteenust pakkuda on pea võimatu ja kutsume raamatupidajaid üles endaga liituma, et koos olla veelgi tugevamad.

Kui klientide puhul on tegemist vähegi erinäoliste ja suuremate ettevõtetega, tuleb kindlasti ette valdkondi, mis vajavad spetsiifilisemaid teadmisi ja kogemusi – olgu selleks tollitehingud, laoarvestus, konsolideerimine, optsioonide maksustamine, perioodiseerimine, omakapitali ja vähemusosaluste kajastamiseni.

Eestis on ligi 3600 ettevõtet, mis deklareerivad oma põhitegevusalaks raamatupidamisteenuse. Neist vaid 20-30 on üle kümne töötajaga. Keskmiselt on raamatupidamisettevõttes aga 1,1 töötajat.

Me oleme veendunud, et ükski raamatupidaja ei saa olla kõigis valdkondades ekspert. Loomulikult saab üritada asuda uusi teadmisi ükshaaval omandama, aga see õppimine ja kogemuste omandamine võtab tublisti aega ning seda lisapanust üldjuhul keegi ju kinni maksta ei taha. Samas võib seda konkreetset teadmist vaja olla vaid ühel korral.

Rohkem teadmisi ja vabadust

Teine oluline mure vabakutselisena tegutsedes on see, et sul ei ole asendajat, kui sa oled haige või tekivad muud isiklikud põhjused, mis ei võimalda tööd teha. Seda ikka juhtub. Või tahaks kasvõi korra aastas puhata nii, et lülitad telefoni välja ja e-kirju ei loe. Jah, me oleme kõik seal olnud. 

Kui töötad toredas asjatundlikus kollektiivis, on sul olemas kolleegid, kellel on erinevad spetsiifilised teadmised ja kogemused, kas aitavad. Kui on puhkust või vabu päevi vaja, on tiim, kelle peale saab loota, et kliendid saavad teenindatud. 

Ja mõnikord tahad lihtsalt kodukontori asemel päriselt “tööle minna”. FINSA kontor asub Tallinnas Ülemiste Citys ja pakub kauneid vaateid linnale. Alati on muidugi võimalik töötada ka distantsilt. Töö on vaheldusrikas, sest kliente on väga erinevaid – väikestest start-up ettevõtetest kuni mitmesaja miljonilise käibega suurte ärideni.

Mis aga peamine, koos suudame tagada stabiilsema tööde mahu ning töid on võimalik õiglasemalt hinnastada. Sellest võidame kõik, sealhulgas kogu Eesti raamatupidamise turg. Aga ka sinu klient, kes saab kokkuvõttes paremat ja kindlamat teenust.

Kas allolev käib sinu kohta?

  • Oled valmis, et sinu peamine müügikriteerium ei ole enam odav hind, vaid kvaliteetseim, kaasaegne ja digitaalne raamatupidamisteenus 
  • Soovid töös kasutada parimaid praktikaid, et sinu pakutav teenus võimaldaks ettevõtte juhil langetada pädevaid juhtimisotsuseid
  • Oled rõõmus, et sinu tööle teeb kolleeg kvaliteedikontrolli ja oled valmis samaga vastama
  • Oled valmis erialaselt arenema, valdkonna uuendustega kaasas käima ja koolitustel osalema
  • Rõõmustad toetava kollektiivi ja moodsat kontorit üle, kus soovi korral tööl käia
  • Tahad väljateenitud puhkust ja kindlust, et sul on vajadusel olemas asendaja

Kui vastasid jah, siis on meil kindlasti põhjust rääkida. Võta minuga juba täna ühendust:

Piret Kübbar

+372 5021195

piret.kybbar@finsa.ee