Finsa logo
Finsa logo

Finsa tiim

Meie Ülemiste Citys asuvas kontoris tegutsev professionaalsete raamatupidajate ja finantsekspertide tiim kasvab kiirelt. Tiimiliikmete valdkonnateadmised täiendavad üksteist, võimaldades pakkuda laitmatut raamatupidamise ja finantsjuhtimise teenust mis tahes valdkonnas tegutsevatele ettevõtetele.
Piret Kübbar
Piret Kübbar
Finsa asutaja ja juht
piret.kybbar@finsa.ee+372 502 1195
Piretil on ulatuslik kogemus nii investeerimispangandusest kui ka suurettevõtete finantsjuhtimisest, mis võimaldab kombineeritud vaadet nii igapäevaste tööprotsesside juhtimisele kui ka investorite ja rahastajate ootustele.

Kogemused Starmani ja Bigbank'i finantsdirektorina hõlmasid endas kaugelt enamat kui finantstulemuste kokkulugemist. Pireti ja tema tiimi aktiivne roll toodete ja teenuste arengus ja uutele turgudele sisenemisel, samuti mitmed M&A ja rahastamise tehingud ning finantsarvestuse ja analüüsi uuele tasemele viimine toetasid mõlema ettevõtte müügi- ja kasuminumbrite mitmekordistumist.

Tema võtmevaldkonnad Investeerimispanganduses (HSH Gudme Corporate Finance Oy ja Trigon Capital) olid kapitali kaasamine ja (piiriülesed) ettevõtete ostu-müügi tehingud. 

Lisaks igapäevasele tööle Finsas on Piret AS Tallinna Lennujaama nõukogu liige.
Kristjan Niinemaa
Finantsnõustaja
Margus Kisel
Finantsnõustaja
Kaisa Armväärt
Raamatupidaja, V tase
Doris Künnapas
Raamatupidaja
Terje Lausmäe
Raamatupidaja
Aleksander Vdovenko
Raamatupidamisteenuste projektijuht
crossmenu